“Майдан-3”: Буданов розповів про провал найдорожчої ІПСО росіян в історії

Головна Сторінка » “Майдан-3”: Буданов розповів про провал найдорожчої ІПСО росіян в історії

Російська Федерація планувала, але не змогла реалізувати проти України найдорожчу в своїй історії інформаційно-психологічну операцію.

В межах цієї операції вони спланували створити ситуацію, при якій поставити під сумнів легітимність прийняття рішень в Україні в період після 20 травня цього року. Про подробиці повідомив начальник ГУР Кирило Буданов у кулуарах форуму “Україна. Рік 2024”, який відбувся 25 лютого у Києві.

“Вони не знайшли нічого кращого, як назвати цю операцію “Майдан-3″ – вона так офіційно в їхніх документах і називалася. Це максимально дорога операція для них і вона вже практично провалилася”, – зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи передавав Іран росіянам свої балістичні ракети – Буданов поставив крапку

За словами начальника ГУР, в межах цієї операції вони спланували наступне: створити ситуацію, при якій поставити під сумнів легітимність прийняття рішень в Україні в період після 20 травня цього року.

“Вони розраховували на певну смуту в українському суспільстві у звʼязку з цим, яка буде спроектована на наше військо. Після цього, посіявши двоякі думки в нашій армії, в першій половині червня вони планували нанести воєнну поразку на сході, користуючись розхитаною заздалегідь ситуацією в армії”, – пояснив Буданов.

Водночас Буданов наголосив, що росіяни не зможуть нанести воєнну поразку, і ця їхня спецоперація вже провалилася.

В Росії залишилося ще шість літаків дальнього радіолокаційного виявлення та управління (ДРЛВ) А-50.

Якщо ЗСУ зіб’ють ще одну таку машину, то цілодобове чергування ворогу доведеться припиняти. Про це сказав очільник ГУР МО Кирило Буданов під час виступу на форумі “Україна. Рік 2024”.