Макрон виступив проти арешту Путіна

Головна Сторінка » Макрон виступив проти арешту Путіна

Російського диктатора Володимира Путіна не можна заарештовувати, якщо він виявиться єдиною людиною, з якою потрібно буде вести переговори щодо миру в Україні.

Переговори будуть більш важливими, ніж бажання посадити російського президента. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон, передає The Guardian.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський у Гаазі: ми всі хочемо бачити тут іншого Володимира

“Якщо за кілька місяців у нас з’явиться вікно для переговорів, питання стоятиме між судом і переговорами, і вам доведеться вести переговори з лідерами, яких ви маєте де-факто, і я думаю, що переговори будуть пріоритетними”, заявив Макрон.

За його словами, за таких умов переговори будуть більш важливими, ніж бажання посадити російського диктатора у в’язницю за воєнні злочини проти України.

17 березня МКС видав ордер на арешт Володимира Путіна і уповноваженої РФ з прав дитини Марії Львової-Бєлової. Путіна і Львову-Бєлову підозрюють у скоєнні воєнного злочину незаконної депортації і переміщення дітей з окупованих районів України до РФ.

Відтепер Путін має статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину, сказав генеральний прокурор України Андрій Костін.