Маляр відповіла на запитання “А що там контрнаступ?”

Головна Сторінка » Маляр відповіла на запитання “А що там контрнаступ?”

Тема контрнаступу Сил оборони дещо “перегріта”.

Контрнаступальні дії українських військових відбуваються постійно, сказала заступниця міністра оборони Ганна Маляр в ефірі телеканалу “1+1”.

“Я щойно повернулась з відрядження з нашими військовими капеланами, і у нас були зустрічі з єпископами різних церков. Взагалі, перше запитання, яке ставить духовенство: так а що там контрнаступ?”, сказала.

З 24 лютого минулого року ми постійно перебуваємо у стані активної оборони, заявила заступниця міністра.

“Наша стратегічна мета повернути всі наші тимчасово окуповані території. І в рамках цієї оборони величезний комплекс заходів. Це не лише оборона у буквальному розумінні, це контрнаступальні дії, які є постійно”, розповіла Маляр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Наші воїни зламали росіянам зуби” Сирський про знищену техніку ворога

“Якщо ми говоримо про Бахмут, одне з його завдань було, створювати концентрацію сил ворога в тому місці для того, щоб реалізовувати інші плани на іншій ділянці. І вони реалізовувались, ми про це пізніше оголосимо, що було зроблено”, заявила Маляр.

На лінії фронту постійно йдуть дії, і контрштурми на тих напрямках, де наступає ворог, наприклад на Авдіївському і Мар’їнському, сказала.

“Вони (окупанти. Gazeta.ua) не можуть просуватися. Тому що з нашого боку йде активна оборона і в тому числі, контрштурми. Тому, щодо контрнаступу, так неправильно ставити на цьому акцент. Це все є оборона України. Є, в тому числі, контрнаступальні дії”, пояснила заступниця міністра.

Російські окупанти зосереджувалися на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському і Мар’їнському напрямках. В епіцентрі бойових дій Бахмут і Мар’їнка, повідомляв Генеральний штаб Збройних сил України.

Українські військові витісняють росіян у районі Бахмута. За минулу добу на різних ділянках вдалося пройти до 400 м, сказав спікер Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий.