fbpx

Малюк розказав про діяльність СБУ на окупованих територіях

Головна Сторінка » Малюк розказав про діяльність СБУ на окупованих територіях

Українські “очі” на тимчасово окупованих територіях є повсюди. Після деокупації на півдні залишилося багато колаборантів, тому їх обов’язково відпрацьовували спецслужби.

Голова Служби безпеки України Василь Малюк розповів про діяльність СБУ у Херсоні після деокупації в інтерв’ю журналісту Дмитру Комарову.

“Хтось не встиг втекти, когось росіяни не встигли забрати, а хтось не встиг зрозуміти рівень професіоналізму нашого документування. У нас вже були повні томи матеріалів, а вони залишились на місці, розуміючи, що ворог відійшов”, ‒ сказав керівник відомства.

Серед агентів РФ були колишні поліціянти, ексспівробітники: ті, хто формував ворожі псевдооргани держбезпеки.

“Нам вдалося їх затримати, оголосити підозри. Сьогодні ці особи перебувають під вартою, дають відповідні свідчення. Зрозуміло, що хтось надалі залучений у наших контррозвідувальних іграх”, ‒ додав Малюк.

Російський псевдореферендум, на якому окупанти намагалися легітимізувати триколор, також активно документувався.

“У день початку псевдореферендуму в них була заготовлена явка, результати і так далі. Вони навіть не розуміють того, що це в нас у матеріалах проваджень. У відповідні злочинні групи колаборантів і зрадників ми вводили наших агентів під прикриттям”, ‒ поділився глава СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: СБУ розкрила подробиці атаки дронами на Чорноморський флот

Через спеціальні технічні засоби здійснювалася постійна робота.

“В СБУ була низка персоналій, так званий москіт у комірі. Це спеціальний пристрій, який здійснює аудіоконтроль. Представники спецслужб онлайн ці речі документували і долучали до матеріалів проваджень. А росіяни при цьому всьому розповідали, що все добре, є явка. Але це все ширма, спроба легалізувати ганчірку-триколор на нашій території”, ‒ наголосив Малюк.

Наприкінці квітня Служба безпеки України викрила ще шістьох колаборантів, які причетні до організації незаконних “референдумів” на тимчасово окупованих територіях Херсонської та Луганської областей. Співробітники СБУ встановили їхні особи, задокументували злочинні дії і затримали.

Generated by Feedzy