“Манчестер Сіті” обіграв “Арсенал” без хворого Зінченка

Головна Сторінка » “Манчестер Сіті” обіграв “Арсенал” без хворого Зінченка

Сьогодні, 1 січня, на стадіоні “Емірейтс Ешбертон Гроув” у Лондоні в рамках 21 туру англійської Прем’єр-ліги “Арсенал” приймав “Манчестер Сіті”. Гості здобули перемогу – 2:1.

Рахунок було відкрито у першому таймі. На 31 хвилині відзначився нападник “канонірів” Букайо Сака, йому асистував Кіран Тірні.

На 55-й хвилині фол у своїй штрафній площі зробив півзахисник господарів Граніт Джака, після чого суддя Стюарт Атвелл поставив пенальті у ворота “Арсеналу”. 11-метровий реалізував форвард “Сіті” Ріяд Марез.

З 59-ї хвилини “Арсенал” грав у меншості. Другу жовту картку отримав захисник Габріел. У доданий до другого тайму час гол забив півзахисник городян Родріго Ернандес.

Український захисник Олександр Зінченко пропускав гру. За попередніми повідомленнями, у нього діагностовано коронавірус.

“Манчестер Сіті” набрав 53 очки у 21 матчі та посідає 1-е місце у турнірній таблиці англійської Прем’єр-ліги сезону-2021/2022. “Арсенал” (35) – на 4-му місці. У трійку лідерів турніру входять “Челсі” (42) та “Ліверпуль” (41). Чинний чемпіон Англії – “Манчестер Сіті”.