Маск боїться, що штучний інтелект призведе до вимирання людства

Головна Сторінка » Маск боїться, що штучний інтелект призведе до вимирання людства

Запрограмований руками екоактивістів штучний інтелект може стати причиною вимирання людства.

Зокрема, деякі люди використовуватимуть цю технологію, щоб захистити планету, покінчивши з людським життям. Таку думку висловив американський мільярдер Ілон Маск, виступаючи у вівторок у подкасті коміка Джо Рогана.

Маск виступив напередодні саміту з безпеки штучного інтелекту у Великій Британії, який зараз триває, де він має зустрітися з прем’єр-міністром Ріші Сунаком.

Багато експертів вважають такі застереження надмірними.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Платформа Twitter під керівництвом Маска сильно подешевшала

Ілон Маск сказав, що його коментарі були породжені страхом, що екологічний рух “зайшов занадто далеко”.

“Якщо ви починаєте думати, що люди погані, то природний висновок з цього – люди повинні вимерти. Якщо ШІ буде запрограмований прихильниками екологічних рухів, його корисною функцією буде вимирання людства”, – зазначив Маск.

Маск закликав до глобальної співпраці, щоб обмінюватися знаннями та робити технології ШІ доступними для громадськості.

“Країни, незалежно від розміру та потужності, мають рівні права на розробку та використання ШІ. Ми повинні збільшити представництво та голос країн, що розвиваються”, – резюмував він.

Засновник Tesla і SpaceX Ілон Маск заявив, що під час контрнаступу Збройних сил України втрачається забагато життів заради незначних територіальних здобутків.

Про це американський мільярдер написав у коментарі до допису Девіда Сакса в своїй соцмережі Х, яка раніше була відома як Twitter.

Так багато смертей за таку малу територію, зазначив.