Масляний тиждень ‒ теплі привітання та картинки

Головна Сторінка » Масляний тиждень ‒ теплі привітання та картинки

У понеділок, 20 лютого, розпочинається Масляний тиждень. Кожен його день у народі відзначають особливим традиціями.

Але важливо цього тижня не лише вдосталь наїстися й підготуватися до Великого посту, а й привітати рідних і близьких. Gazeta.ua зібрала для цього гарні привітання, вірші та картинки.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Православний календар на лютий: що відзначатимемо в останній місяць зими

Привітання з Масляною у віршах

Ти на масницю їж,

Ти на масницю пий

Щоб весело жилося,

Щоб хотілося і моглося

***

Масляна до нас прийшла,

Радість людям принесла,

Ну а ми прийдемо з млинцями,

Зустріти свято разом з вами!

***

За столом хай сім’ї збираються,

Свято радісне йде

Щастя і мрії всі збуваються!

Масляна радість несе!

Привітання з Масляною в прозі

Вітаю з Масницею. Бажаю, щоб жоден млинець в житті не був комом, щоб зима завершила своє торжество і пустила в серце квітучу та ніжну весну. Бажаю жити, катаючись сиром в маслі, бажаю добрих друзів і справжнього щастя.

***

Вітаю з Масницею! Нехай доля завжди умаслює і береже тебе. Нехай твоє життя буде яскравим і солодким, як мед, любов гарячою, як свіжоспечений млинець, а матеріальний добробут жирним, як домашня сметанка.

***

Масляна світле і тепле свято, сила якого здатна творити чудеса! Нехай в цей день всі печалі, всі негаразди назавжди підуть з вашого будинку, бажаю, щоб ваше життя було таким же теплим, таким же солодким, як сьогоднішні млинці!

***

У ці дні ми проводжаємо зиму, а з нею всі неприємності та прикрощі! На порозі весни, у найсмачніше свято, хочеться побажати поновлення і веселих днів, щедрого столу, гостинного дому, достатку. Хай сонце світитиме яскравіше, хай біди пройдуть повз, а в серці назавжди поселитися щастя і добро. З Масляною!

У понеділок, 20 лютого, у християн східного обряду починається Масляний тиждень. Після нього Великий піст.

Впродовж тижня здавна прийнято пекти млинці та пригощати ними гостей. Масляний тиждень особливий тим, що кожен його день має своє “призначення” й свої традиції святкування.