fbpx

Масове поховання біля Маріуполя збільшилось вдвічі – фотодоказ

Головна Сторінка » Масове поховання біля Маріуполя збільшилось вдвічі – фотодоказ

У захопленому росіянами селищі Старий Крим біля Маріуполя збільшились вдвічі масове поховання людей.

Зміни зафіксували з супутника Planet Labs, повідомляють “Схеми”.

Міська рада Маріуполя повідомляє, що усього там може бути поховано понад 15 тис. містян.

29 червня з супутника побачили техніку, якою окупанти викопують траншеї на кладовищі біля Старого Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Французькі журналісти показали братську могилу в Маріуполі: більшість табличок не підписано

У порівнянні з супутниковим фото за 8 травня, поховання збільшились майже вдвічі.

Радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко каже, що окупанти почали розбирати завали житлових будинків. У кожному може бути до сотні загиблих. Найчастіше тіла везуть до Старого Криму.

“5 липня загарбники “взялись” за наш мікрорайон Черемушки. Приїхали співробітники так званого МНС, залізли в підвал одного з будинків, а там 100-200 трупів. Вони розвернулись і поїхали, сказавши, “не наша справа”. МНСники відмовляються займатись тілами загиблих. Далі ними займаються робітники так званих “державних ритуальних послуг” та підконтрольна окупантам судово-медична експертиза. Зазвичай везуть на кладовище Старого Криму. Просто кидають у викопаний рів на кладовищі”, каже він.

На Старокримському кладовищі ховають людей також і в окремих могилах. Окупанти почали заробляти на приватних ритуальних послугах.Поховання коштуватиме приблизно 20 тис. грн. І після сплати необхідно буде чекати близько двох тижнів. З деревиною у Маріуполі зараз проблеми. Труни зазвичай везуть з окупованої раніше Донеччини, пояснив Андрющенко.

Російські загарбники зносять будинки в Маріуполі без розбору завалів. Тіла маріупольців прибирають разом із бетоном і вивозять, як сміття, на полігони. Загиблих від рук росіян містян разом із завалами складують на Лівобережному полігоні твердих побутових відходів і на полігоні в Приморському районі. Про це повідомила Маріупольська міськрада в Telegram.

Спочатку російські терористи змушували розбирати завали маріупольців. Однак, коли побачили реальну кількість знайдених тіл, відсторонили місцеве населення, зі слів мера Маріуполя Вадима Бойченка.