fbpx

МВС взялось за російського окупанта, який випадково зробив селфі у пограбованій квартирі

Головна Сторінка » МВС взялось за російського окупанта, який випадково зробив селфі у пограбованій квартирі

Слідчі Нацполіції оголосили підозру російському окупанту, який сам себе сфотографував в Ірпені Київської області.

Він грабував житло українців та випадково зробив селфі на Polaroid, пише Міністерство внутрішніх справ України.

Фото стало важливим доказом у кримінальному провадженні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російський окупант вкрав в Україні телефон та випадково “злив” інформацію про себе

Поліцейські встановили, що зловмисник є громадянином Російської Федерації. Він служить у 104-му десантно-штурмовому полку 76-ї десантно-штурмової дивізії.

“У ході розслідування кримінального провадження вдалося у повному обсязі зібрати доказову базу причетності російського військового до злочинів, які він вчиняв під час окупації міста Ірпінь. Потерпілі та свідки дали показання, що підозрюваний грабував квартири місцевих жителів. Привласнював їх гроші, побутову та комп’ютерну техніку, ювелірні вироби та інші цінні речі”, йдеться у повідомленні.

З’явилися нові дані про російського окупанта, який пограбував квартиру в Ірпені під Києвом та залишив господарям селфі на Polaroid. На фото зображений не Микита Третяков, а Павло Пілантов, 1996 року народження, який служить у збройних силах РФ.

В Ірпені Київської області жінка знайшла фотографію російського загарбника, який пограбував її квартиру. Знімок вона виявила, коли прибирала житло. Окупант зняв себе на фотоапарат Polaroid. Він залишив знімок, тому що, імовірно, не знав, що зображення проявляється з часом.