Матері Навального показали тіло сина і почали погрожувати поховати його таємно

Головна Сторінка » Матері Навального показали тіло сина і почали погрожувати поховати його таємно

Мати російського опозиційного політика Олексія Навального розповіла, що слідчі показали їй тіло сина.

Водночас у слідчому комітеті погрожують їй і змушують таємно поховати опозиціонера. Відповідний ролик Людмила Навальна розповсюдила в мережі.

За її словами, напередодні слідчі таємно відвезли її до моргу, де показали тіло сина, при цьому вони стверджують, що мають відому причину його смерті, у них готові всі медичні та юридичні документи, які вона бачила, а медичне свідоцтво про смерть вона підписувала.

“За законом вони повинні мені одразу віддати тіло Олексія, але вони не зробили це досі. Натомість вони шантажують мене, ставлять мені умови, де, коли і як має бути похований Олексій. Це незаконно. При мені їм приходять накази, чи то з Кремля, чи то з Центрального апарату Слідчого комітету”, – розповіла жінка.

За її словами, слідчі хочуть, щоби це було зроблено таємно, без прощання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Навального могли вбити ударом кулаком у серце – правозахисник

“Вони хочуть привезти мене на околицю цвинтаря до свіжої могили і сказати: “Ось тут лежить ваш син”. Я на це не погоджуюся”, – розповіла Людмила Навальна.

Вона також зазначила, що російські правоохоронці їй погрожують.

“Дивлячись мені в очі, вони кажуть, що якщо я не погоджуся на таємні похорони, вони щось зроблять із тілом мого сина. Слідчий Воропаєв відкрито мені сказав, що час працює не на вас, труп розкладається. Я не хочу особливих умов, лише хочу, щоб усе було зроблено за законом. Я вимагаю віддати мені тіло сина негайно”, – додала мати Навального.

У колонії помер російський опозиціонер Олексій Навальний. Інформацію про це 16 лютого офіційно підтвердили у Федеральній службі з виконання покарань.

Офіційно причини смерті ще встановлюють. Зазначається, що Навальний помер у виправній колонії “Полярний вовк” у селищі Харп.