Маєток за $10 і $100 тис. на переїзд: мережу захопила незвична пропозиція продажу будинку

Головна Сторінка » Маєток за $10 і $100 тис. на переїзд: мережу захопила незвична пропозиція продажу будинку

У Форт-Міссулі, штат Монтана, що в США продають будинок за $10.

Багато десятиліть ця будівля 1911 року працювала лікарнею для військовослужбовців та їхніх сімей під час епідемій. Та після Другої світової війни лікувальний заклад Old Post Hospital покинули, пише nypost.

Згідно з договором купівлі-продажу, нові власники мають перенести будинок з ділянки, де він стоїть. Річ у тім, що у вартість входить лише житло, але не земля.

Продавці намагаються всіляко заохотити людей, навіть пропонують надати кредит на переїзд у розмірі 100 тисяч доларів. Він призначений для допомогти покупцеві фізично перенести будівлю в інше місце.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Охочим переїхати на острови пропонують 5 млн грн

Така незвичайна пропозиція є останньою спробою врятувати цей маєток від знесення, адже це історична будівля. Відомо, що компанія FAE-Wolf запропонувала план зведення нового житла та торгових площ на цій ділянці. Проте в лютому їхню пропозицію відхилила Комісія зі збереження історичної спадщини Міссули.

Чи знайдеться покупець, який буде готовий перенести житло в інше місце, наразі не відомо.

У Сполучених Штатах Америки за $100 тис. продають ціле місто в Техасі.

Місто-привид Лобо жителі покинули в 1991 році. Там є порожній басейн, мотель, продуктовий магазин, ресторан та пусті будинки. Усе перелічене зараз не працює, там ніхто не живе.

У 2001 році його купила компанія друзів за $20 тис. Зараз головний ініціатор авантюри Олександр Бардорф шукає нового власника. Він каже, що знайшлося вже понад 70 охочих. Але Бардорф хоче знайти людину, яка розуміє, наскільки це особлива земля. Метою чоловіка не є просто продаж заради заробітку.