fbpx

Медаль з російським царем і ворожа пропаганда: СБУ оголосила підозру митрополиту

Головна Сторінка » Медаль з російським царем і ворожа пропаганда: СБУ оголосила підозру митрополиту

Служба безпеки України повідомила про підозру керівнику Черкаської єпархії Російської православної церкви в Україні митрополиту Феодосію (Денис Снігірьов).

Про оголошення підозри СБУ розповіла у понеділок. Про це повідомив сайт відомства.

“Митрополит у публічних висловлюваннях серед священнослужителів і вірян та в офіційних коментарях поширював заклики, що порушують рівноправність громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності і переконань”, пише СБУ.

Також СБУ повідомила, що під керівництвом Феодосія адміністратор сайту єпархії розміщував ворожі матеріали з пропагандистських сайтів РПЦ.

У публікаціях сайтів представники країни-агресора нав’язували ідеї рашизму і популяризували кремлівський режим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін і російська церква: польські спецслужби викрили наміри Кремля

Снігірьову повідомили про підозру за кримінальною статтею порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, релігійної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками.

Також вирішується питання щодо кваліфікації дій інших причетних за кримінальною статтею виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України, глорифікація її учасників.

Торік восени СБУ провела контррозвідувальні заходи на об’єктах РПЦ в Україні. На території єпархій знайшли російські паспорти, георгіївські стрічки, символіку ОПЗЖ і “методички” голови РПЦ Гундяєва щодо поширення ворожої пропаганди.

РНБО запровадила санкції проти намісника Києво-Печерської лаври Павла Лебедя і колишнього народного депутата Вадима Новинського.

Generated by Feedzy