fbpx

Медведєв опублікував обурливу статтю про українську політику

Головна Сторінка » Медведєв опублікував обурливу статтю про українську політику

Заступник секретаря РНБО Росії та колишній президент Дмитро Медведєв написав статтю про Україну.

Заявив у ній, що Москві з теперішньою українською владою нема про що домовлятися. Статтю опублікувало російське видання “Коммерсант”.

Медведєв назвав українських керівників “людьми, що не мають жодної стійкої самоідентифікації” та “нещасними людьми”.

Вказав, що президент України Володимир Зеленський – людина “з певним етнічним корінням”, яка говорила російською та заробляла в Росії. Ставши президентом, він змінив політичну орієнтацію.

“Почав ревно служити найбільш оскаженілим націоналістичним силам України. Можна тільки уявити, наскільки огидно йому було зробити таке моральне “сальто-мортале”. Це нагадує божевільну ситуацію, коли представники єврейської інтелігенції в нацистській Німеччині з ідейних причин попросилися б на службу в СС”, – написав російський політик.

“Кримську платформу” Медвєдєв назвав “дебільною”, закон про корінні народи – “ублюдочним документом”.

“Йому відверто гидко потурати цим настроям, вся історія його життя, життя його родини повстає проти такої мерзоти. Нормальна, порядна людина просто не змогла б цього робити. Але треба. Інакше розмажуть мізки по стінах”, – написав Медведєв про Зеленського.

У тексті натякав на те, що Захід нібито керує Україною.

“А нам з васалами справу мати немає сенсу. Справи треба вести з сюзереном”, – заявив Медведєв.

Кремлю він пропонує чекати, доки в Україні зміниться “нормальна” влада.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Медведєв поскаржився на повернення відносин Росії та США в епоху Холодної війни

“Росія вміє чекати, ми люди терплячі”, – додає Медведєв.

У статті Медведєв використав українську приказку “Коза з вовком тягалася, тільки шкура від кози зосталася”. Написав її з двома помилками.

12 липня президент Росії Володимир Путін опублікував статтю з історії України. Текст під назвою “Про історичну єдність росіян та українців” опублікували на офіційному сайті Кремля російською та українською мовами. Путін описав часи Київської Русі та хана Батия. Згадав Куликовську битву, Велике Князівство Литовське, Річ Посполиту, Переяславську раду, Північну війну зі Швецією, гетьмана Івана Мазепу, УНР та СРСР. Завершив Євромайданом та Мінськими домовленостями. Його роздратувало здобуття автокефалії українською церквою. Назвав це ударом по “духовній єдності”.