Медичне обладнання та техніка від постачальника MedicalStore

Головна Сторінка » Медичне обладнання та техніка від постачальника MedicalStore

Функціонування медичних закладів неможливе без застосування відповідних інструментів та техніки. Незалежно від профілю діяльності та форми власності, необхідно застосовувати високоякісне обладнання, що дозволяє виконати як діагностику, так і лікування з подальшою реабілітацією.

В Україні є компанія MedicalStore, яка займається постачанням обладнання для широкого профілю діяльності. Воно відповідає поточним нормам та стандартам, а також відповідає запитам усіх покупців. Правильно обравши медичне обладнання, можна почати надавати різні медичні послуги та гарантувати якісний результат. Потрібно лише оцінити запити та купити те, що потрібно.

Різновиди обладнання

Вся техніка класифікується за сферами застосування і зараз потрібно виділити такі групи:

функціональна діагностика (кардіографи, апарати УЗД, спірографи, рентгенівські апарати та багато іншого);

підтримка життя (апарати для штучної вентиляції легень, гемодіалізу, пневмотораксу, а також інфузійні насоси);

лабораторне (автоматизація проведення лабораторних аналізів);

терапевтичне (інгалятори, апарати для ультразвукової, лазерної, магнітної та інших фізіотерапій);

реабілітаційне (витяжні столи, техніка для пасивної розробки кінцівок, ходунки, ліжка).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порятунок для онкохворих: на Полтавщині запускають новий лінійний прискорювач

Також окремо виділяють обладнання для швидкої допомоги, реанімаційну техніку, для виклику медичного персоналу тощо.

Особливості застосування обладнання

Інструменти, з допомогою яких проводяться маніпуляції, може бути ручними чи входити до складу апаратного оснащення. Медичному персоналу вдасться автоматизувати процес лікування, діагностики, реабілітації та інших маніпуляцій. Трудомісткі процеси будуть механізовані та автоматизовані. Кожний вид обладнання доповнюється детальною інструкцією для використання, що дозволить без проблем адаптуватись для виконання поставлених завдань.

Де придбати обладнання

Компанія MedicalStore пропонує величезну кількість техніки, яка є в наявності, але також є можливість оформити замовлення за індивідуальними вимогами. Бажаючі можуть відвідати склади та самостійно оцінити наявну техніку, перевіряючи додатково її працездатність.

На сайті є детальний опис кожного з видів техніки, включаючи технічні характеристики та детальні фотографії для візуальної оцінки. Додаткову інформацію можна дізнатись у співробітників компанії, а також сформувати запит на підбір. Діє доставка по Україні та оплата кількома способами.

Департамент охорони здоров’я Міністерства оборони України займається впровадженням медичних інформаційних систем (МІС) у закладах охорони здоров’я Міноборони.

Далі планують впровадити МІСи у військових підрозділах. Для цього потрібно вирішити питання обладнання й безпеки даних (у який спосіб і які дані передаватимуться). МІСи у військових частинах мають з’явитися до кінця 2024 року.