fbpx

Медики вимагали хабарі з ветеранів війни на Донбасі

Головна Сторінка » Медики вимагали хабарі з ветеранів війни на Донбасі

На Київщині у ветеранів війни на Донбасі вимагали хабарі за надання інвалідності.

Керівнику міжрайонної Броварської медико-соціальної експертної комісії 14 січня повідомили про підозру у створенні організованої групи, повідомляє пресслужба ДБР.

“Спершу правоохоронці затримали керівника медико-соціальної експертної комісії та його поплічників: ексначальника медичної служби військової частини, якого звільнили за хабарництво, і його водія. Їм висунули підозру в хабарництві”, – ідеться в повідомленні.

Під час розслідування слідчі знайшли докази того, що учасники схеми діяли в складі організованої групи. Усім фігурантам справи повідомили про нову підозру в хабарництві, поєднаному з вимаганням у складі організованої групи.

З липня торік підозрювані вимагали від колишніх військових і учасників війни на Донбасі $3-5 тис. за встановлення групи інвалідності. Вони також обіцяли швидко надати необхідну медичну документацію та висновки військової лікарсько-консультаційної комісії.

Підозрювані отримали загалом $21 тис. хабаря. Тепер їм загрожує до 10 років тюрми з конфіскацією майна.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Шахраї публікували оголошення про пошук працівників і брали на людей позики

У Києві затримали лікаря та голову комісії Київського міського центру медико-соціальної експертизи за вимагання хабаря в учасника АТО в розмірі $1,5 тис.