fbpx

“Мені страшно” – Єфросиніна показала, як проводжає чоловіка на фронт

Головна Сторінка » “Мені страшно” – Єфросиніна показала, як проводжає чоловіка на фронт

Телеведуча Маша Єфросиніна показала, як проводжає на фронт свого чоловіка, бізнесмена Тимура Хромаєва.

Знаменитість зізналась, що раніше їй не вистачало сміливості показувати такий контент у соцмережах. Однак вирішила нарешті поділитися особистими переживаннями, адже знає, що вона не одна жінка, яка чекає на чоловіка з війни.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Телеведуча Єфросиніна розповіла, що буде робити після перемоги

“У мене всі ці місяці просто фізично та психологічно не вистачало сил показувати вам цю нову данність нашого життя з Тимуром. Але я знаю, скільки жінок сьогодні переживає саме те, що і я черговий раз цього ранку, проводжаючи його. Тому хочу всім сказати, що мені теж страшно”, поділилася Маша.

Чоловік української телеведучої Марії Єфросиніної Тимур Хромаєв майже повністю втратив свій бізнес в Україні, який будував роками. Причиною став повномасштабний напад Росії. Бізнес Хромаєва був розташований у тих містах, які окупанти зруйнували.

Марія зізналася, що на початку повномасштабної війни чоловік поставив її перед фактом, що пішов до добровольчого батальйону Збройних сил України. Телеведуча стверджує, що коханий був під Херсоном, Кривим Рогом на Дніпропетровщині. І робив “дуже багато речей”, які допомагали ЗСУ.

Generated by Feedzy