“Метінвест” 2021 року розпочав виробництво понад 50 нових видів продукції

Головна Сторінка » “Метінвест” 2021 року розпочав виробництво понад 50 нових видів продукції

Металургійні підприємства групи “Метінвест” у 2021 році розпочали виробництво 54 нових видів продукції, включаючи результат спільного підприємства комбінату “Запоріжсталь”, який випустив сім нових продуктів.

Істотного економічного ефекту від реалізації нової продукції досягли завдяки ринковій кон’юнктурі та підвищенню операційної ефективності на виробництві та у продажах, повідомляє прес-служба групи.

Найбільше нових продуктів у 2021 році освоєно в сегменті товстолистового (15) та гарячекатаного рулонного прокату (13). Також новинки з’явилися у категоріях сталевих напівфабрикатів (11), холоднокатаного рулону (6), сортового прокату (5) та оцинкованого рулону (4).

Лідирує за кількістю нової продукції комбінат “Азовсталь”, за ним слідує ММК імені Ілліча, на третьому місці “Запоріжсталь”, а замикають п’ятірку металургійний комбінат у Кам’янському та “Юністіл”.

Зокрема, комбінат “Азовсталь” освоїв виробництво слябів із дев’яти нових марок сталі з додатковими вимогами клієнтів щодо хімічного складу. Напівфабрикати призначалися на ринку Європи. Висока якість продукції підтверджує її обсяг відвантаження 2021 року клієнтам поставлено понад 200 тисяч тонн слябів нових марок.

На ММК ім. Ілліча вісім нових видів продукції виробили на модернізованому стані гарячої прокатки 1700. Тут налагодили випуск гарячекатаного рулону у нових товщинах, а також чотирьох нових марок сталі. Серед останніх високоміцний рулонний прокат після термомеханічної обробки із сталі S420M будівельного призначення та сталі S500MC для машинобудування за євростандартами.

На “Запоріжсталі” минулого року сфокусувалися над розширенням марочного та розмірного сортаменту рулонної продукції за закордонними стандартами. Комбінат освоїв виробництво гарячекатаних рулонів марки DD11 за євростандартом та марки А36 за американським стандартом. Перша новинка застосовується для профілювання та перекату в холоднокатаний рулон, а друга призначена для виготовлення будівельних металоконструкцій та профілів.

У сегменті оцинкованої продукції лідирував “Юністіл”. Минулого року підприємство розпочало виробництво рулонів з додатковим промаслюванням для підвищення опірності до атмосферних впливів. Крім того, завод освоїв випуск оцинкованих рулонів марки DX51D для профілювання у новому типорозмірі 2,5х1000 мм, а також вивів на ринок продукцію марки DX53D для глибокої витяжки та виробництва фігурних виробів.

Дніпровський коксохімічний завод після купівлі єдиного майнового комплексу Дніпровського металургійного комбінату та консолідації обсягів виробництва останнього із серпня 2021 року також вивів на ринок низку новинок. Серед них високовуглецева катанка C80D2 діаметром 9 та 11 мм, призначена для волочіння дроту та виготовлення канатів. При цьому завод налагодив виробництво круглого прокату в прутках діаметром 75 мм та 90 мм для виготовлення машинобудівних деталей та будівельних елементів, а також швелера №12У, затребуваного у будівництві.