fbpx

МЕТRО Україна закликає штаб-квартиру МЕТRO закрити бізнес в РФ

Головна Сторінка » МЕТRО Україна закликає штаб-квартиру МЕТRO закрити бізнес в РФ

Команда МЕТRО Україна категорично засуджує злочинну агресію росії проти України про це заявили в офісі компанії в Києві.

“З перших днів повномасштабного вторгнення ми неодноразово звертались до штаб-квартири METRO в Дюссельдорфі з вимогою негайного закриття бізнесу на території держави-агресора. На жаль, METRO AG все ще залишається в Росії. Водночас, позиція української команди є та буде незмінною МЕТRО має піти з російського ринку. Ми продовжуємо боротьбу і намагаємося переконати штаб-квартиру всіма можливими способами”, – пояснили в київському офісі METRO Україна.

Там нагадали, що команда МЕТRО Україна працює над забезпеченням продовольчої безпеки держави та підтримує роботу своїх торгових центрів там, де це можливо в усіх областях України, окрім тимчасово окупованих територій.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На 50 років: Рада ухвалила рішення про санкції щодо Росії

“Співробітники МЕТRО працюють в складних умовах, аби щодня продукти та інші товари отримували сотні тисяч українців та професійних клієнтів”, – заявили в українській компанії.

Також локальна команда МЕТRО Україна активно здійснює гуманітарну місію, щодня передаючи десятки тисяч одиниць товарів на підтримку Збройних Сил України, Сил територіальної оборони, лікарень, волонтерських організацій.

“Товарні запаси наших тимчасово зачинених торговельних центрів у Маріуполі та Миколаєві було передано на потреби української армії та місцевих громад.

Ми працюємо задля добробуту українців та докладаємо багато зусиль аби бути почутими у штаб-квартирі”, – заявили в METRO Україна.

Як повідомлялося раніше, за рік війни МЕTRO Україна направила Збройним Силам України і переселенцям товарів на понад 40 млн грн, зокрема 613 тонн продовольчих товарів, 34 тонни непродовольчих товарів, 65 тонн побутової хімії і засобів гігієни.

Загалом допомогу отримали 227 військових частин ЗСУ і підрозділів територіальної оборони, 34 лікарні, 197 благодійних організацій.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло до переліку міжнародних спонсорів війни компанію Metro Cash Carry через рішення керівництва компанії продовжувати діяльність в Росії. Про це повідомила пресслужба НАЗК.

“Крім бізнесу в сфері ритейлу, інтереси керівництва компанії тісно пов’язані зі стратегічними галузями російської економіки: нафтогазовою та банківською сферами. А це напряму впливає на підтримку російської військової машини”, – пояснили в Агентстві.

Generated by Feedzy