fbpx

Зеленський зібрав Ставку: доповідали Залужний і Буданов

Головна Сторінка » Зеленський зібрав Ставку: доповідали Залужний і Буданов

Президент Володимир Зеленський провів засідання Ставки верховного головнокомандувача.

На Ставці розглянули загальну оперативну обстановку та ймовірний характер дій ворога найближчим часом. Про це повідомив сайт глави держави.

Про оперативну обстановку і ймовірний характер дій ворога доповіли головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний і начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов.

Командувач Сухопутних військ ЗСУ, командувач оперативно-стратегічного угруповання військ “Хортиця” Олександр Сирський і командувач ОСУВ “Таврія” Олександр Тарнавський доповіли про перебіг бойових дій у районах відповідальності їхніх угруповань.

Командувач ОСУВ “Північ” Сергій Наєв і командувач ОСУВ “Одеса” Едуард Москальов доповіли про ситуацію на Північному і Південному напрямках.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Українські воїни збили черговий російський літак

Також розглянули стан забезпечення Сил оборони боєприпасами і технікою. Перебіг підготовки українських військових за кордоном, зокрема потреби Сил оборони щодо чисельності і спеціальностей.

Вчора українські воїни відбили понад 60 атак ворога на п’яти напрямках. На Бахмутському напрямку ворог кидає штурмові загони “групи Вагнера”, розповів генерал Сирський.

Generated by Feedzy