fbpx

Мінітрактором зручно працювати в теплиці

Головна Сторінка » Мінітрактором зручно працювати в теплиці

 Усе життя мріяв про мінітрактор, але грошей не вистачало. Торік скинулися та купили разом з братом. Тепер не можемо нарадуватися, розповідає 56-річний Олег Кульчицький з Рівного. Болти та гайки добре закручені. Все зроблено на совість.

Вартість техніки залежить від потужності моделі та причіпного обладнання. Найдешевший агрегат коштує 52 тис. грн.

 Наша ласточка обійшлася в 100 тисяч гривень. Докупили шнековий снігоприбирач і культиватор. Ґрунтофреза йшла в комплекті безкоштовно. За потреби можна взяти кущоріз, ніж-відвал, сівалку, плуг чи картоплесаджалку. Наступного року придбаємо ще візок-причіп для перевозки садових інструментів, мульчі, гравію чи сміття.

Мінітрактор придатний для внесення добрив, культивації й орання ґрунту, прибирання трави та снігу, заготівлі сіна, перевезення вантажу.

 Якщо брат в основному хлопоче в дворі, то я весь час проводжу в теплиці. Зручно, що техніка малогабаритна, хоч і важка. При цьому жодних проблем з управлінням чи обробкою міжрядь не маю.

Вага техніки впливає на ефективність обробки ґрунту мінітрактором і визначає його потужність. Що важча машина, то краще і швидше виконає поставлені завдання. Оптимальний вибір від 500 кг.

 Практика показує, що хороші результати дає використання мінітракторів вагою 12 тонни. При виборі керуйтеся правилом співвідношення ваги до потужності: 50 кілограмів на 1 кінську силу, додає Кульчицький.

Один із найбільших плюсів мінітрактора економність. Витрачає вдвічі менше палива, ніж звичайний. Бере літр за час роботи. Розвиває швидкість 2025 км/год.

 Малі трактори прості й зручні. Обладнані датчиками температури двигуна, тиску мастильної системи, каже 44-річний Василь Кеба, менеджер із продажу сільськогосподарського обладнання у Він­ниці. Гідропідсилювач керма дозволяє керувати, не докладаючи великих зусиль. Це полегшує маневрування. Тому зручно працювати на малих ділянках і навіть у теплиці. Коробка передач має шість швидкостей уперед і дві назад.

Наші фахівці допоможуть вибрати необхідну техніку. Доставлять по області безкоштовно. Навчать користуватися, пояснять тонкощі. На трактори надаємо річну гарантію на технічне обслуговування професійними механіками.

Замовити техніку можна за телефоном 0(67) 431 08 34, 0(96) 388 44 00. Детальну інформацію дізнавайтеся за адресою: м. Вінниця, вул. Брацлавська (колишня Островського), 69, vintractor.com.ua