fbpx

В “Дії” можна отримати субсидію

Головна Сторінка » В “Дії” можна отримати субсидію

Із 30 листопада почала працювати послуга оформлення та перерахунку пенсії через “Дію”. Треба заповнити анкету, завантажити необхідні документи та надіслати заявку.

1 грудня в застосунку “Дія” в тестовому режимі запрацювало декларування місця проживання.

З’явилася можливість зміни приписки до військкомату. Щоб стати на облік, не обов’язково відвідувати заклад. Можна заповнити електронну заяву в “Дії” та зазначити свій номер у Єдиному державному реєстрі військовозобов’язаних.

Для оформлення субсидії достатньо подати заяву та залишити цифровий підпис. Копії документів відправляти не потрібно.

Електронним підписом “Дія ID” у смартфоні можна підписувати документи онлайн, отримувати адміністративні та фінансові послуги. Також довідку про свій трудовий і страховий стаж для прийняття на роботу або оформлення пенсії.

З’явилася також реєстрація фізичної особи-підприємця в “Дії”. Внесення необхідних даних у реєстр автоматичне. Запустили послуги зі сплати єдиного соціального внеску для ФОП І-ІІІ груп та подачі податкової декларації.

З травня в “Дії” можна створити статичний спеціальний код, який дозволить прискорити передачу документів онлайн. Також можна побачити історію їхнього пересилання.

Створили нові послуги в будівельній сфері. Можна отримати декларацію про готовність об’єкта до експлуатації, дозвіл на виконання робіт, будівельний паспорт земельної ділянки та сертифікат про прийняття об’єкта в експлуатацію.

Водії тепер мають можливість оформлювати послугу отримання й заміни посвідчення в “Дії”. Їм також надходить інформація про штрафи.

Доступною стала онлайн-реєстрація прав на нерухомість через портал “Дія”. Можна оформити місце проживання в квартирі після того, як її внесуть у реєстр. Внутрішньо переміщені особи можуть подати заяву про намір отримати пільгову іпотеку і взяти кредит на 20 років під 3% річних.

У додатку “Дія” та на порталі “Взаємодія” можна реєструвати, переглядати та підтримувати електронні петиції.

Наприкінці року зареєстрованим у “Дії” людям, які зробили два щеплення від коронавірусу, видали 1 тис. грн компенсації. Гроші можна витратити на придбання книжок, квитків у кіно і театр або абонементів у спортзал. Також на залізничні та авіаквитки в межах України.

Торік запровадили послугу для батьків немовлят “єМалятко”. Для реєстрації новонародженої дитини слід подати заяву онлайн і отримати до дев’яти державних послуг.

З 1 жовтня всі заклади охорони здоров’я видають електронні лікарняні. До єдиної інформаційної медичної системи підключили до 3 тис. українських лікарень, оформили майже мільйон електронних медичних висновків. Записатися до лікаря й на вакцинацію можна через сайт “Хелсі.мі”.