Мішина на Балі дала інтерв’ю російською мовою і закрила коментарі через велику кількість хейту

Головна Сторінка » Мішина на Балі дала інтерв’ю російською мовою і закрила коментарі через велику кількість хейту

Акторка і ведуча шоу “Я люблю Україну” Ксенія Мішина дала інтерв’ю на Балі.

У розмові з фітнес-тренером Сергієм Пилькевичем вона ділилася думками російською мовою. Після великої кількості хейту знаменитість закрила коментарі.

Однак Telegram-канали продовжують критикувати Мішину через свідомий вибір мови країни-агресорки.

“Дивує два моменти. Перший. Два українці до сих пір у публічному просторі свідомо обирають мовою спілкування російську, бо”не все ж поймут”. При чому, на російськомовному каналі фітнес-тренера усе написано англійською. Така собі з виду солодка цукерочка, тільки всередині гі*но. Але бог з ним з тим тренером, бо мова про одну з найпопулярніших ведучих країни”, – коментують на каналі “Культурна прачечна”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Астаф’єва різко відреагувала на чутки про одруження

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Kseniia Mishyna 🇺🇦 (@misha.k.ua)

Зазначимо, що Мішина народилася в Криму і з дитинства розмовляла російською. З початку повномасштабного вторгнення зірка почала спілкуватися й вести соціальні мережі українською.

У травні 2022 року Ксенія обурилась дописом одного нейл-майстра, яка відмовилась обслуговувати російськомовних клієнтів.

“Якщо ти російськомовний українець, то ти тепер не українець? Я відчуваю злість і обурення до людей, які ділять нас у такий час. Якщо у тебе половина життя російською, це не значить, що ти недостойний елементарної послуги”, – зазначала акторка.

Учасник першого сезону шоу “Холостячка” Андрій Рибак сказав, що думає про акторку Ксенію Мішину, за серце якої боровся на проєкті. Гуморист переконаний, що Мішина дуже складна у стосунках. Додав, що його дружина – Аліна – час від часу листується і зустрічається з акторкою. Сам же Рибак впевнений, що у Мішиної “є образа на чоловіків”.