fbpx

Міську раду Лісабону оштрафували за передачу даних опозиціонерів Росії

Головна Сторінка » Міську раду Лісабону оштрафували за передачу даних опозиціонерів Росії

Міську раду Лісабону оштрафували на 1,25 млн через передачу посольствам різних країн, зокрема Росії, особистих даних організаторів акцій протесту.

Про це повідомляє BBC.

Комісар по даним Португалії заявив, що мерія скоїла 225 порушень з 2018 до 2021 року.

Повідомляється, що мерія передала інформацію про організаторів 52 акцій протесту посольствам, зокрема Росії, Куби та Ізраїлю.

Понад 100 інших порушень, які відбулися з 2012 року, не були охоплені, оскільки вони передували введенню Загального регламенту Європейського Союзу про захист даних (GDPR), який забороняє такий обмін даними, у травні 2018 року.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Через кібератаки РФ українці можуть залишитися без світла, тепла та грошей – Reuters

У звіті додається, що деякі порушення могли призвести до штрафів до 20 млн кожне, але сказано, що комісар утримався від їх застосування через вплив пандемії на державні фінанси.

Виявлення порушень даних викликало значні суперечки минулого літа і, як вважають, стало основним фактором поразки мера Фернандо Медіни на минулорічних виборах.

Колишньому міністру оборони Данії Клаусу Фредеріксену висунули звинувачення в розголошенні державної таємниці. За тими ж звинуваченнями затриманий колишній глава зовнішньої розвідки.