fbpx

Молдова відреагувала на заяви РФ про “українські провокації” біля невизнаного Придністров’я

Головна Сторінка » Молдова відреагувала на заяви РФ про “українські провокації” біля невизнаного Придністров’я

Молдова заперечила заяву міністерства закордонних справ Російської Федерації про те, що Україна нібито готує провокації із використанням “радіоактивних матеріалів” біля невизнаного Придністров’я.

Влада країни назвала заяву з боку РФ брехнею, повідомляє News Maker.

“Держустанови країни відслідковують ситуацію і не підтверджують інформацію, що розповсюджується російською стороною”, йдеться у повідомленні.

Молдова також закликала громадян зберігати спокій та стежити лише за офіційними джерелами інформації.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пропагандисти РФ розганяють фейки про Україну, Придністров’я та Китай

Прессекретарка міністерства закордонних справ Російської Федерації Марія Захарова 1 березня заявила, що Україна нібито готує провокації біля Придністров’я “із використанням радіоактивних матеріалів”.

Раніше Молдова спростувала заяву міноборони РФ про те, що Україна нібито готує провокації із вторгненням у ПМР.

Російська влада посилює інформаційні провокації, щоб відвернути увагу від відсутності своїх здобутків на полі бою. РФ також намагається у такий спосіб уповільнити надання західних танків й іншої допомоги перед очікуваним українським контрнаступом.

Очевидне зростання кількості хибних попереджень про біохімічну та ядерну загрозу супроводжує скоординовану російську інформаційну операцію з використанням фальшивого прапора, яка звинувачує Україну у підготовці до вторгнення в окуповане Росією Придністров’я.

Generated by Feedzy