fbpx

Monatik пригадав, як не міг поділити $100 із Лободою за пісню

Головна Сторінка » Monatik пригадав, як не міг поділити $100 із Лободою за пісню

Сингл “40 градусов” Світлані Лободі, яка живе й працює в Росії, написав виконавець Monatik. Дев’ять років тому співачка випустила цю пісню. Але світ міг так і не побачити трек. Тоді нікому невідомий автор Дмитро Монатік просив за нього завеликий гонорар.

2011 року почалася сольна кар’єра Monatik. Тоді ж він став популярним як автор пісень. Про те, що його пісню “Нравится” оцінила Лобода, розповів у програмі “Позаочі”.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от LOBODA (@lobodaofficial)

“Неймовірним досягненням у моєму житті як автора було написання пісні “40 градусов”. Коли Світлана обрала її в репертуар, для мене це була вершина мрій”, – сказав артист.

Зізнався, що просив за пісню чимало для 2011-го. Менеджеру співачки чоловік оголосив $500, а Лобода погоджувалася лише на $400. Monatik не віддав хіт, хоч і шкодував про це.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Услід за Лорак і Повалій: Лобода після виступів в РФ заявила про любов до України

“Потім дві години сидів біля телефона й сподівався, що таки перетелефонують. І вже був готовий віддавати за 400 доларів, але зателефонували й сказали, що заберуть за 500”, додав співак.

Український співак, заслужений артист України Monatik співав на дні народження Світлани Лободи. 18 жовтня співачці виповнилося 39 років.