Ми не дозволимо роздробити Україну – Байден виступив в ООН

Головна Сторінка » Ми не дозволимо роздробити Україну – Байден виступив в ООН

Щоб не дати Росії роздробити Україну Сполучені Штати та союзники продовжать підтримку країни.

Про це під час виступу на сесії Генасамблеї ООН заявив президент США Джо Байден, пише “Укрінформ”.

“Росія думає, що світ втомиться й дозволить знущатися з України без наслідків. Але я запитаю вас: якщо ми відмовимося від основних принципів ООН, щоби заспокоїти агресора, чи може будь-яка держава-член цього органу бути певною, що вона захищена? Якщо дозволити (РФ ред.) роздробити Україну, чи буде незалежність будь-якої нації безпечною?”- звернувся до Генасамблеї американський лідер.

У цьому контексті він наголосив, що відповідь може бути однозначною ні. Тому, за його словами, Сполучені Штати разом із союзниками й партнерами по всьому світу продовжать підтримувати українців, які захищають свій суверенітет, територіальну цілісність і свободу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білому домі сказали, що Байден хоче почути від Зеленського

Байден також наголосив, що ця підтримка це не лише про Україну. Це також інвестиція в майбутнє кожної країни, яка прагне жити у світі, заснованому на правилах, рівних для всіх націй.

У вівторок, 19 вересня, у Нью-Йорку розпочалися загальні дебати в рамках тижня високого рівня 78-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, у якому беруть участь лідери держав і урядів, зокрема й президент Володимир Зеленський.