“Ми ніхто, а вона – королівна” – колишній чоловік зрадниці Єгорової розказав про стосунки з нею

Головна Сторінка » “Ми ніхто, а вона – королівна” – колишній чоловік зрадниці Єгорової розказав про стосунки з нею

Колишній чоловік української телеведучої-зрадниці Сніжани Єгорової режисер Семен Горов розповів про стосунки з ексдружиною.

У інтерв’ю Oboz.ua зізнався, що майже не стежить за її життям. Однак вона іноді йому пише.

“Знаю трохи з розмов (молодшої дочки) Саші, вони спілкуються. Старша (Стася) – категорично ні. Сніжана живе в Туреччині з трьома дітьми. Інколи, коли я щось розповідаю про неї в інтерв’ю, вона мені пише капслоком – всі букви такі здоровенні, що в мене погана українська мова і, мовляв, всі ми взагалі ніхто, а вона – королівна”, – сказав Горов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Воювати – сцю” – Антін Мухарський відверто розказав про своє життя і чому не спілкується з дітьми

Додав, що в шлюбі з Єговорою у них виникали суперечки через політику.

“Знаєте, коли раніше між нами були політичні розбіжності в тому, що я голосував за Ющенка, а вона за Януковича, то вважав таке нормальним, бо ми живемо в демократичній державі, кожен має право на свій вибір. А коли вона починає погано писати про Україну та українців – це злочин”, – поділився режисер.

В Україні створили вебсайт із переліком зірок, які відверто підтримують Путіна або замовчують війну РФ проти України. На сайті theylovewar.com є перелік артистів, інфлюенсерів і політиків, які не виступили проти вторгнення Росії в Україну або ж підтримали дії Кремля.