Саакашвілі звернувся до президентки Грузії

Головна Сторінка » Саакашвілі звернувся до президентки Грузії

Третій президент Грузії Міхеіл Саакашвілі звернувся до чинної президентки Саломе Зурабішвілі із закликом помилувати його.

Про це Саакашвілі заявив під час онлайн-включення на судовому процесі у Тбіліському міському суді, повідомили “Эхо Кавказа”.

“Пані Саломе може використати своє право на помилування і одним розчерком пера повернути моїм дітям батька і відновити політичний баланс у Грузії”, – заявив Саакашвілі.

Він прокоментував інтерв’ю Зурабішвілі виданню Le Monde, де вона сказала, що Саакашвілі почувається краще і планує активно включитися у виборчу кампанію.

“Лікарі, на жаль, не можуть підтвердити поліпшення мого фізичного стану. Пані Саломе каже, що в мене більше немає бажання їхати за кордон. Річ у тім, що це не залежить від мого бажання. На жаль, моя реабілітація вимагає, щоб я якийсь час перебував за межами Грузії”, – сказав Саакашвілі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Кремлівські блазні” у Грузії лайнер з росіянами зустріли протестами і свистом: фото і відео

Саакашвілі також заявив, що бере на себе керівництво політрадою заснованої ним партії “Єдиний національний рух”.

Сказав, що поки зарано висувати його кандидатуру на посаду прем’єр-міністра Грузії.

“Я чув заклики про моє висунення на посаду прем’єр-міністра. Але поки говорити про це ще рано. Це залежить від багатьох факторів. Ми повинні почекати кілька місяців, знайти оптимального, прийнятного для максимальної кількості громадян кандидата. Тому що ми збираємося перемогти на парламентських виборах наступного року, а не посісти друге почесне місце”, – заявив Саакашвілі.

Доповнюється.