fbpx

МЗС України відреагувало на відмову грузинського суду в лікуванні Саакашвілі

Головна Сторінка » МЗС України відреагувало на відмову грузинського суду в лікуванні Саакашвілі

Міністерство закордонних справ України розчароване рішенням Тбіліського міського суду відхилити клопотання захисту громадянина України Міхеіла Саакашвілі щодо відстрочки або його звільнення від покарання у зв’язку із важким станом здоров’я.

Зокрема, суд не взяв до уваги висновок лікарів про тяжкість захворювання Саакашвілі. Про це повідомляє пресслужба МЗС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Грузія ніяк не відреагувала на звернення Зеленського щодо звільнення Саакашвілі

“Суд також відмовив у переведенні громадянина за кордон для лікування. Влада Грузії має негайно припинити зводити політичні рахунки з українським громадянином, ґарантувати дотримання його прав та передати його Україні”, додається в повідомленні.

Наголошується, що МЗС продовжуватиме захищати інтереси Саакашвілі.

Міський суд Тбілісі не задовольнив клопотання адвокатів ув’язненого експрезидента Грузії Міхеіла Саакашвілі про дострокове звільнення.

Ті клопотали про звільнення за станом здоров’я, повідомляє Interpressnews. Представник пенітенціарної служби наполягав, що надані матеріали про стан здоров’я Саакашвілі не надають переконливих фактів щодо серйозності стану здоров’я та не можуть бути підставою для відтермінування відбуття покарання.

Адвокати казали, що від рішення суду залежить життя Саакашвілі. Він сам не був присутній навіть дистанційно через погане самопочуття.

Generated by Feedzy