На авіашоу зіткнулися літаки: один з пілотів загинув

Головна Сторінка » На авіашоу зіткнулися літаки: один з пілотів загинув

У Португалії під час авіашоу зіткнулися два літаки.

Один із пілотів, громадянин Іспанії, загинув, повідомляє Reuters. Інший пілот отримав поранення. За фактом трагедії вже розпочали розслідування.

“Зіткнулися два з шести літаків для виконання трюків, які брали участь в авіашоу Бежа в португальському регіоні Алентежу”, – повідомили Військово-повітряні сили Португалії.

Відео зафіксувало момент, коли літаки піднялися вгору, проте один з них втратив контроль і полетів ще вище, а потім почав падати. Літак отримав серйозні пошкодження хвостової частини, через що втратив контроль і впав.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На півдні Німеччини оголосили евакуацію населення: яка причина

Капітан ВПС Патрісія Фернандес підтвердила, що за фактом авіатрощі було розпочато розслідування інциденту.

Після зіткнення Повітряні сили Португалії скасували решту найбільшого авіафестивалю Португалії – Beja AirShow. Воно проходило на авіабазі в Бежі, що за 180 км на південь від португальської столиці Лісабона. До групи пілотів, які виконували трюки, входили громадяни Португалії та Іспанії.

Президент Ірану Ібрагім Раїсі помер унаслідок аварії гелікоптера 19 травня.

Попередньо вертоліт врізався в гору. Крім президента Раїсі, на борту перебували: міністр закордонних справ Хосейн Амір Абдоллахіян, губернатор іранської провінції Східний Азербайджан Малік Рахметі, аятола провінції Тебріз Алі Хашим, а також представник лідера Ісламської революції в провінції Східний Азербайджан разом із кількома іншими людьми.