fbpx

На Донбасі поліг 25-річний воїн “Вовків да Вінчі”

Головна Сторінка » На Донбасі поліг 25-річний воїн “Вовків да Вінчі”

У боротьбі з російськими окупантами загинув воїн батальйону “Вовки да Вінчі” Юрій Юхимюк.

Захисника не стало 17 травня при виконанні бойового завдання в Часовому Яру Донецької області, повідомила пресслужба Боратинської громади.

В Україну захисник повернувся на початку повномасштабного вторгнення Росії. Він родом з Луцького району Волинської області.

“З сумом повідомляємо, що Боратинська громада знову зазнала болючої втрати. Загинув житель села Гірка Полонка Юхимюк Юрій Сергійович. Полеглому герою було 25 років. На початку повномасштабного військового вторгнення Юрій повернувся в Україну з Німеччини, де жив і працював”, – йдеться у повідомленні Боратинської громади.

Захисник розповідав, що повернувся з Німеччини, бо не пробачив би собі, що не воював за Україну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У бою загинув доброволець батальйону “Вовки Да Вінчі” Іван Ротар

До початку великої війни Юхимюк не мав військового досвіду, крім військових шкіл, що проводилися для молоді в Добровольчому українському корпусі.

“24 лютого я подзвонив своїм друзям, з ким колись проходив навчання в ДУК для юнаків, і дізнався, що вони збирають речі і йдуть у військкомат. Я сів у свій автомобіль і поїхав додому в Україну. Кілька діб я намагався потрапити в місцеву тероборону, але, дізнавшись, що вони будуть стояти на блокпостах навколо селища, відмовився від цієї ідеї”, розповідав патріот.

У батальйоні “Вовки Да Вінчі” він став навідником гармати.

7 березня не стало Дмитра Коцюбайла “Да Вінчі”. Воїн загинув під Бахмутом на Донеччині. Коцюбайло із 2014 року захищав Україну, був командиром підрозділу “Вовки да Вінчі”.

Позаторік президент Володимир Зеленський присвоїв йому звання Героя України і вручив орден “Золота Зірка”.

Generated by Feedzy