На фронті не вистачає снарядів – Данілов

Головна Сторінка » На фронті не вистачає снарядів – Данілов

Українським бійцям не вистачає снарядів.

Особливо боєприпасів 155, 152 та 122 калібрів. Про це заявив секретар РНБО Олексій Данілов у коментарі “24 каналу”.

“Дійсно є ситуація, коли не вистачає снарядів, не вистачає засобів ураження противника. На сьогодні війна перейшла від технологічного в інший спосіб вже використовуються БпЛА для ураження. Це є абсолютно буденною справою і вдень і вночі”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дефіцит боєприпасів вплине на фронт – невтішний прогноз ISW

За словами Данілова, на Ставці Верховного головнокомандувача постійно піднімають питання про постачання боєприпасів 155, 152 та 122 калібрів.

“Крайня Ставка була минулої п’ятниці. Президент так само звертав увагу відповідних осіб на недостатню роботу в цьому плані. І нам усім, хто дотичний до цього процесу, треба спільно максимально зараз займатися цим питанням для того, щоб наші Збройні сили були забезпечені достатньою кількістю даних видів ураження”, підсумував Данілов.

Дефіцит боєприпасів може змусити українське командування ухвалювати складні рішення щодо пріоритетності оборони певних ділянок фронту. Українським війська, ймовірно, доведеться вибирати де територіальні поразки будуть найменш руйнівними. Про це 3 лютого повідомив Інститут вивчення війни (ISW).

За даними аналітиків, нестача артилерійських боєприпасів і затримки в наданні західної безпекової допомоги створюють невизначеність в українських оперативних планах.