На Харківському напрямку звільнили понад 20 населених пунктів

Home Новини звідусіль На Харківському напрямку звільнили понад 20 населених пунктів

Збройні сили України звільнили понад 20 населених пунктів на Харківському напрямку.

Про це повідомив заступник начальника Головного оперативного управління Генерального штабу ЗСУ Олексій Громов під час брифінгу 8 вересня, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна відкине РФ на позиції 23 лютого та поверне Крим: генерал США назвав терміни

“У ході ведення активних дій на Харківському напрямку звільнено понад 20 населених пунктів”, сказав він.

Також додав, що на Слов’янському напрямку українські воїни звільнили село Озерне.

Збройні сили України не лише успішно відбивають атаки ворога, але й намагаються вибити окупантів із захоплених територій. Водночас росіяни продовжують наступ на декількох напрямках, свідчить актуальна карта бойових дій станом на 8 вересня.

Україна повернула під свій контроль 700 кв. км, які були захоплені російськими військами. Йдеться про Харківський та Південнобузький напрямки.