fbpx

На каналі “слуги” закрили “Люту українізацію” Мухарського

Головна Сторінка » На каналі “слуги” закрили “Люту українізацію” Мухарського

На “4 каналі”, який купив народний депутат зі “Слуги народу” Олексій Ковальов, закрили програму “Люта українізація” з ведучим Антіном Мухарським.

Про це Мухарський повідомив у Facebook.

“Прощавай, “Люта українізаціє”. Це був суто український продукт, що долав російщину, радянщину й малоросійщину. Трошки бурлескний, трошки інтелектуальний, трошки музичний, трошки розважальний, трошки історичний, трошки патріотичний, трошки сексуальний, трошки театральний. Але унікальний”, – написав актор.

На каналі зробили 26 випусків проєкту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленських з Єрмаком розважав гурт з РФ

“А чи не можна шоу поновити на іншому каналі?” – питають у коментарях. Повторюся: із цією командою вже ні. Із цією аурою, сенсами, героями, антуражем. Далі обов’язково щось буде. Щось нове й не менш шедевральне. Але “Люта українізація” віднині – ще одна сторінка історії українського ТБ”, – заявив Мухарський.

Раніше про звільнення з телеканалу заявив телеведучий Остап Дроздов. Повідомив про пункти нової редакційної політики каналу, серед яких – забути про термін “велике крадівництво”, збагачення влади, не згадувати про олігарха Ігоря Коломойського, для російської мови – сприяння і лояльність.

Про купівлю Ковальовим “4 каналу” стало відомо наприкінці грудня. Як нового власника його представили колективу на новорічному корпоративі.

Купівлю за понад 4 млн грн задекларував, як подарунок від батьків.

Ковальова обрали у Верховну Раду від “СН” в округу в Херсонській області. Працює в Комітеті з питань фінансів, податкової та митної політики. За декларацією немає свого житла.