fbpx

Росія перекинула до Криму протитанкові ракетні комплекси

Головна Сторінка » Росія перекинула до Криму протитанкові ракетні комплекси

В окупованому Росією Криму військові країни-агресора почали навчання з протикорабельними ракетними комплексами.

Для маневрів залучили майже 50 одиниць військової та спеціальної техніки, повідомила пресслужба міноборони Російської Федерації 14 січня.

“Дивізіони мобільних берегових протикорабельних ракетних комплексів (БПКРК) “Бал” та “Бастіон” ракетно-артилерійського з’єднання Новоросійської військово-морської бази Чорноморського флоту здійснили механізований марш на полігон Опук у Криму”, – ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія відмовилася відводити війська від кордонів України

Бойові підрозділи відпрацьовуватимуть навички приведення комплексів до бою та виконання нормативу щодо зміни стартових позицій із повторним завданням ракетних ударів із нового позиційного району, додали в міноборони РФ.

Основною метою навчання нібито є відпрацювання дій військовослужбовців з’єднання з оборони узбережжя від атак умовного супротивника.

11 січня в Західному військовому окрузі Росії на загальновійськових полігонах у Воронезькій, Бєлгородській, Брянській, які межують з Україною, розпочалися навчання зі стрільбами за участю майже 3 тис. військовослужбовців і приблизно 300 одиниць бронетехніки. Також у Смоленській області за 100 км від українського кордону.