На кого чекає період здобутків і перемог – гороскоп на 11 вересня

Головна Сторінка » На кого чекає період здобутків і перемог – гороскоп на 11 вересня

11 вересня Місяць спадає. Бракуватиме сил на виконання звичайної роботи. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Протягом дня частіше робіть перерви на відпочинок, – говорить астрологиня. Не час думати про рекорди й розширення бізнесу. Більш продуктивними будете вранці. Після обіду займіть свій день невідкладними справами. Грандіозні проєкти нехай зачекають. Важко йтиме торгівля. Ламатиметься й затримуватиметься транспорт. Пильнуйте за кермом. Подумайте про вдосконалення свого іміджу. Цього дня люди прагнутимуть знайти своє кохання. Можна влаштувати романтичний вечір. На Тельців, Скорпіонів, Стрільців і Водоліїв чекає період здобутків і перемог”.

Овен (21 березня 20 квітня)

Ваше особисте життя активно обговорюватимуть друзі і родичі. Не давайте людям приводу для пліток. Припиніть з’ясовувати стосунки з коханими у присутності інших людей.

Телець (21 квітня 20 травня)

Робота приноситиме задоволення і достойний заробіток. Ігноруйте критику від батьків, що ви займаєтеся не тим, на кого вивчилися. Не важливо, який у вас диплом. Успіхи говорять самі за себе.

Близнюки (21 травня 21 червня)

На роботі мало що вдаватиметься, тому краще взяти відпустку. Організуйте собі комфортні умови для відпочинку. Памятайте, що найтемніша ніч перед світанком. Скоро справи помітно покращаться.

Рак (22 червня 22 липня)

Перешкоджатимете власним справам, бо будете впертими і непередбачуваними. Не витрачайте гроші і час на речі, без яких можна обійтися. Відмовтеся від соєвого соусу і гострих спецій.

Лев (23 липня 23 серпня)

Часто помилятиметься той, хто ставитиме себе вище за інших. Не давайте оцінки знайомим та колегам. Цим викличете їхнє обурення. Обережно сплачуйте за комунальні послуги. Перевіряйте покази на лічильниках і цифри у квитанціях.

Діва (24 серпня 23 вересня)

Залишайтеся собою. Не дозволяйте людям чи подіям змусити вас підкоритися обставинам. Живіть своїм розумом, а не порадами близьких. Припиніть ставити коханих перед вибором, бо зроблять його не на вашу користь.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Воздвиження Хреста Господнього: нова дата церковного свята, традиції та заборони

Терези (24 вересня 23 жовтня)

Не варто купувати смартфони. Працюватимуть зі збоями, швидко сідатиме батарея. Доведеться нести пристрій у сервісний центр. Запрошуйте на побачення тих, хто вам подобається. Вони відповідатимуть взаємністю.

Скорпіон (24 жовтня 22 листопада)

Добре піде торгівля в інтернеті. Марно шукаєте додаткового заробітку. Гідних пропозицій зараз буде обмаль. Ваші заробітки зростуть у кінці місяця. Сварки із дітьми спалахуватимуть через навчання. Учнів важко буде всадити за виконання домашніх завдань.

Стрілець (23 листопада 21 грудня)

Джерелом напруги в домі будуть літні родичі. Поставтеся із розумінням до їхньої примхи. Не приймайте одноосібних рішень щодо зміни житла. Радьтеся з коханими, якщо плануєте переїзд.

Козоріг (22 грудня 20 січня)

Ви закохуватиметеся у людей, на яких раніше не звертали увагу. Не бійтеся різниці у віці. Увечері краще затриматися на роботі. Уникнете серйозних сімейних конфліктів.

Водолій (21 січня 20 лютого)

Це гарний період для заощаджень. Скоро за ці кошти зумієте зробити хороший ремонт. Відрегулюйте віконні рами. Це допоможе зберегти тепло в оселі. Запросіть коханих на прогулянку. Покатайтеся за компанію на самокатах чи велосипедах.

Риби (21 лютого 20 березня)

Це час великих змін та перемог. Активно експерементуйте. Не хвилюйтеся, яким буде результат. Зорі обіцяють неймовірний успіх.

Тиждень з 11 по 17 вересня час неймовірних новин, які заставлять радіти багатьох. Наберіться терпіння і насолоджуйтеся видовищем. Життя цих трьох знаків фантастичним чином зміниться на краще.