На кордоні фіксують рекордний пасажиропотік

Головна Сторінка » На кордоні фіксують рекордний пасажиропотік

У вихідні дні 28 та 29 червня на українських кордонах було зафіксовано піковий пасажиропотік – 139 тис. перетинів у суботу та понад 140 тис. у неділю.

Такі цифри трапляються вкрай рідко, повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі Ранок.LIVE.

За його словами, більшість подорожуючих – це громадяни України (близько 85%), а половина всього трафіку припадає на напрямок до Польщі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заброньованим дозволили виїзд за кордон – пояснення ДПСУ

“Можуть фіксуватися і черги. Тому радимо громадянам ознайомлюватися зі станом завантаженості пунктів пропуску”, – наголосив Демченко.

Актуальну інформацію щодо ситуації на кордоні Західне регіональне управління оновлює на своїй Facebook-сторінці кожні три години, щоб мандрівники могли обрати менш завантажений маршрут.

Прикордонники затримали біля кордону з Угорщиною шістьох чоловіків із Запорізької та Тернопільської областей.

Чоловіків затримали за 400 м від кордону. Оперативники з’ясували, що всі вони скористалися послугами переправників, яких знайшли через соціальні мережі. Кожен із правопорушників мав заплатити ділкам по 120 тис. грн.