fbpx

На Київщині виявили вже понад 1300 убитих окупантами українців

Головна Сторінка » На Київщині виявили вже понад 1300 убитих окупантами українців

На Київщині станом на 25 березня виявлено 1 тис. 374 тіла вбитих під час окупації цивільних осіб.

Правоохоронці регулярно знаходять нові поховання на деокупованих територіях зі звірськими вбивствами українців. Про це в ефірі телемарафону повідомив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов, передає Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Хто це зробив – не мають права називатися людьми” – як Гостомель пережив один із найтрагічніших днів війни

“На сьогоднішній день ми маємо 1 тис. 374 тіла загиблих цивільних українців, більшість з яких було вбито саме російською армією, саме зі стрілецької зброї. 1 тис. 174 тіла ідентифіковані, залишок у нас 200 тіл. По всіх тілах ми провели відповідні генетично-молекулярні експертизи, вилучені ДНК, внесені у базу даних”, зазначив він.

Також Нєбитов повідомив, що 283 жителі Київської області після окупації досі залишаються зниклими безвісти.

Начальник поліції Київської області закликав громадян, у тому числі тих, хто перебуває за кордоном, обов’язково повідомити інформацію про людей, які були самотніми, у яких не було близьких родичів.

Бої за Київ розпочалися після вторгнення Росії в Україну 24 лютого. Наступ російських сил на Київ відбувався з північно-західного напрямку, з боку Чорнобильської зони відчуження та Білорусі, бої з російськими ДРГ з початку вторгнення відбувалися переважно на обох берегах Дніпра.

Раніше повідомлялося, що з-поміж знайдених тіл в Київській області після відходу росіян понад 400 закатовані й убиті жителі Бучі.

Росіяни під час окупації вбивали в Бучі мирне населення людям стріляли в потилиці. Убивали сім’ями: дітей, жінок, літніх людей. Ґвалтували й спалювали тіла. На вулицях лежали десятки трупів, деякі з них із зв’язаними руками.

Generated by Feedzy