Не вся Луганська область окупована. Біля Верхньокам’янки на кордоні з Донеччиною ще йдуть бої.
Поки російські солдати продовжують помирати на території Луганщини, доти область не повністю захоплена. Про це каже голова Луганської обласної воєнної адміністрації Сергій Гайдай.
Але більшість області тимчасово окупована.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Спротив ЗСУ не дає ворогу захопити Луганську область
За 2,5 роки винайшли алгоритми швидкого відновлення регіону.
“Область на початку моєї каденції була у жахливому стані. Але за 2,5 року зробили стільки, скільки за десять останніх років разом узятих. Тому темпи можемо пришвидшити. Для нас головне було зберегти людей. Інфраструктуру ми відновимо”, каже Гайдай.
Росіянам вже не дуже комфортно на окупованих територіях. Майже щодня вибухають їхні склади. Це уповільнює наступ.
На окупованій території залишилось багато підприємців, загарбники не дозволяють вивозити техніку.
Російські окупанти не захопили Луганську область, українські воїни ведуть бої. Про це сказав голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Є населений пункт, де йдуть бої, гинуть російські солдати. Терористи зазнали величезних втрат у техніці й особовому складі. За більш як чотири місяці українські воїни на Луганщині виконали завдання на 200%, заявив Гайдай. Вони сковували величезну кількість військ і завдали колосальних втрат російській армії. За понад чотири місяці загарбники змогли просунутися за допомогою артилерії на 30 км території області.