fbpx

На Луганщині росіяни повісили чоловіка за проукраїнську позицію

Головна Сторінка » На Луганщині росіяни повісили чоловіка за проукраїнську позицію

Російські окупанти у тимчасово захопленому Сватівському районі Луганщини повісили чоловіка, який мав чітку проукраїнську позицію.

Росіяни постійно тиснули на місцевого жителя та тягали його на допити, повідомив 24 травня у Telegram голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Луганщина в окупації: розказали про критичну ситуацію в регіоні

Загарбники хотіли зламати українця.

“Однак сватівчанин не змінював власних поглядів і чекав на визволення. Стратили його в рідній Нижній Дуванці. При деокупації територій проводитимуть ретельні стабілізаційні заходи. Запевню, що кожного ката та колаборанта покарання знайде! А якщо не загинуть на полі бою чи від куль власних загороджувальних загонів і встигнуть втекти ‒ щодня прокидатимуться в страху”, ‒ наголосив Лисогор.

На тимчасово захопленій території Луганщини під черговий тиск окупантів потрапили лікарі. Їх змушують отримати паспорти РФ упродовж травня-червня. Якщо медики не отримають російські паспорти, їх для початку викликатимуть на допит до так званого МГБ ЛНР, а потім звільнятимуть.

Окрім того, на тимчасово захоплених Росією територіях Луганщини окупаційна влада отримала наказ формувати спеціальні табори для чоловіків призовного віку. Туди їх відправлятимуть у разі примусової евакуації населення та втечі колаборантів.

Generated by Feedzy