fbpx

На Новий рік будьте обережні з гострими предметами

Головна Сторінка » На Новий рік будьте обережні з гострими предметами

Медичний гороскоп на грудень

1 Розпочніть лікування хронічних риніту та гаймориту. Добре пройде видалення поліпів. Бережіть нирки від холоду. Відмовтеся від алкоголю. Корисна буде безсольова дієта. Пийте більше чистої води.

23 Запобігайте небажаній вагітності. Почастішає зараження грибком. Тримайте ноги в теп­лі. Не провокуйте загострення циститу.

45 Робіть масаж і підживлювальні маски для рук і обличчя. Сходіть до лазні. Відкладіть видалення мозолів. Лікуйте застарілий­­­­­ кашель.

67 Не допускайте прогресування сколіозу. Укріплюйте м’язи спини. Слідкуйте за поставою. Погіршиться самопочуття гіпотоніків. Не пийте тонізуючих напоїв.

89 Турбуватиме варикоз. Запобігайте появі набряків. Відпочивайте, піднявши ноги. Фізичні навантаження можуть викликати носову кровотечу. Відкладіть новий курс ін’єкцій.

1011 Відмовтеся від тваринних жирів, гострих приправ, смаженого й копченого. Можливі збої в роботі гормональної системи. З’являться неконтрольовані емоції. Частіше відпочивайте.

1213 Дні підвищеного травматизму. Падіння супроводжуватимуться переломами й вивихами суглобів. Почастішають побутові опіки. Непокоїтиме головний біль.

1416 Розпочніть курс оздоровчих процедур. Загартовуйте організм. Багато рухайтеся. Обмежте прийом препаратів. Не переїдайте.

1718 Найскладніші дні місяця. Різко зростає кількість хворих на вірусну інфекцію. Підтримайте імунітет. Загострюватимуться серцево-судинні захворювання. Контролюйте тиск.

1921 Проявляться хвороби шлунково-кишкового тракту. Не змінюйте режиму харчування. Екзотичні страви викликатимуть небажані реакції організму. Масажуйте стопи. Походіть босоніж.

2223 Не піднімайте важкого. Може защемити нерв. Перед-­новорічні клопоти навантажать нервову систему. Знаходьте більше позитивних емоцій.

2426 Знижуватиметься рівень гемоглобіну в крові. Повноцінно харчуйтеся. Хворим на анемію слід пролікуватися. Швидко втомлюватимуться від роботи очі. Робіть увечері компреси на повіки.

2728 Запишіться на прийом до стоматолога. Вдале буде лікування ясен. Час позбутися зайвої ваги. Відмовляйтеся від висококалорійних страв, але не голодуйте. Виконуйте фізичні вправи.

2930 Не проводьте весь вільний час перед телевізором. Уникайте копіткої роботи. Перевіряйте якість продуктів. Відмовтеся від екзотичних страв. Не провокуйте шлункових розладів.

31 Подбайте про нервову систему. Пильнуйте під час роботи з гострими предметами й біля вогню. Підвищується небезпека травмування. Можливі опіки. Не допускайте переохолодження.