fbpx

На Новий рік ресторани та курорти працюватимуть лише для вакцинованих – Ляшко

Головна Сторінка » На Новий рік ресторани та курорти працюватимуть лише для вакцинованих – Ляшко

На новорічно-різдвяні свята, кафе, ресторани та гірськолижні комплекси надаватимуть послуги лише вакцинованим людям.

“Гірськолижні курорти, які є в Україні, працюватимуть лише для вакцинованих. І зараз, коли наперед у готелях бронюєте, то треба розуміти. Щоб потім не було жодних оскаржень. Будуть селити в готель тільки вакцинованих”, – сказав міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко під час розмови із журналістами, повідомляє ТСН.

Задля зменшення незручностей, з його слів, наразі напрацьовується механізм, щоб показувати “ковідний” сертифікат один раз, наприклад, під час поселення до готелю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Львові посилили карантинні обмеження

“Якщо поселився в готель, то є можливість зробити там браслетик, в якому буде написано, в якому ти готелі живеш і ти можеш далі там потрапляти на цю лінію (канатну – ред.) за цим сертифікатом. Зараз такі речі практикують, наприклад, деякі ТРЦ: ти перший раз заходиш, показуєш, тобі роблять певну наліпку, і далі ходиш магазинами, не дістаючи кожного разу “ковідний” сертифікат. Та ж ситуація може бути відпрацьована і на гірськолижних курортах”, – розповів він.

Якщо людина приїде просто покататися і не буде заселятися, то послуги все рівно надаватимуться лише вакцинованим: “Буде: “Канатна дорога працює для вакцинованих”. Так само буде і під час новорічно-різдвяних гулянь у кафе та ресторанах.

За весь час пандемії в Україні захворіли майже 3,033 млн українців. Із них 70 842 померли.

Від початку вакцинації повністю вакциновані майже 7,763 млн осіб. 93,2% госпіталізованих минулого тижня – невакциновані та не отримали жодної дози вакцини. Вакцинація – єдиний ефективний спосіб захиститися від коронавірусу, попереджає МОЗ.