fbpx

На Покрову осінь здивує українців погодою

Головна Сторінка » На Покрову осінь здивує українців погодою

Вологий циклон залишив межі України, тому дощі сьогодні втримаються хіба що на північному сході.

Трохи вологи припаде також на західні області, повідомляє синоптикиня Наталка Діденко у Facebook. У Карпатах – сніжитиме.

“Новий західний антициклон Oldenburgia випхає у плечі вологу, тому грибникам залишається сподіватися на тумани. Ті саме почали захоплювати все більшу територію, тож уважно на дорогах! Вихідні довгі попереду і хто захоче вибратися у дальшу подорож – сміливо можна”, – йдеться у повідомленні.

Суттєвих опадів не передбачається, але буде холодно. Вдень +8…13°С. Ночі холодні, +1…6°С, при проясненнях можливі заморозки. У п’ятницю вздовж смуги Одещина-Кропивницький з районами-Черкащина-Дніпропетровщина-Харківщина може щось покапати. На Лівобережжі України очікується сильний вітер.

У Києві на Покрови і практично до кінця тижня опадів не буде. Вночі +2…5°С, у денні години +9…13°С.

“Осінь, як осінь – зріла, стримана, з сумочкою, повною блискучих каштанів, з короткою стрижкою, пофарбована у рудий колір, в окулярах через тумани і в високих кросівках, щоб буцати листя”, – додала синоптикиня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Буковель засипає снігом

Жовтень 2021 року буде холодним. Очікуються заморозки, буде чимало й дощових днів. До 19 жовтня буде похмуро і холодно. Із 14 жовтня почнуться заморозки. 20, 22-23 і 26 жовтня дощитиме, а з 27 жовтня і до кінця місяця буде сухо й холодно.