На польській залізничній станції висипали 160 т українського збіжжя

Головна Сторінка » На польській залізничній станції висипали 160 т українського збіжжя

На польській залізничній станції “Котомеж” в ніч на 25 лютого з восьми напіввагонів була розсипана українська агропродукція.

Було пошкоджено 160 т збіжжя. Про це повідомило Мінінфраструктури.

Очільник відомства Олександр Кубраков заявив, що українська сторона “сумлінно виконує свої зобов’язання і згідно з домовленостями з польським урядом не експортує деякі види агропродукції на територію Польщі”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Нехай потім не ображаються” – Кулеба сказав про жорсткі заходи щодо Польщі

“Це підтверджено на офіційному рівні – ані зернові, ані кукурудза, ані рапс – не залишається там. Це четвертий випадок вандалізму на польських залізничних станціях. Четвертий випадок безкарності й безвідповідальності”, – додав він.

Представники польської поліції прокоментували TVP3, що отримали повідомлення про інцидент зранку 25 лютого. Йдеться про висипану кукурудзу. Нині правоохоронці встановлюють обставини події.

Польща та Україна далекі від угоди щодо імпорту української сільськогосподарської продукції, заблокованої на кордоні польськими фермерами-протестувальниками.

Стан переговорів з Україною не дозволяє мати задовільне рішення для польської сторони або польських фермерів, повідомив керівник апарату польського прем’єр-міністра Дональда Туска Ян Грабець, пише AFP.