Зеленський про далекобійну зброю від Заходу: “Я знаходжусь в позитиві”

Головна Сторінка » Зеленський про далекобійну зброю від Заходу: “Я знаходжусь в позитиві”

Президент України Володимир Зеленський позитивно налаштований щодо майбутнього рішення західних партнерів надати далекобійну зброю.

Про це глава держави сказав на пресконеференції у неділю, повідомляє Gazeta.ua.

На запитання журналіста “Ваш запит до термінової необхідності далекобійних засобів ураження був почутий? Чи зрозуміли наші партнери, що це дуже вкрай необхідно?” президент відповів:

“Щодо атакамсів 300 кілометрів (американські балістичні ракети ATACMS. – Gazeta.ua), ви розумієте, для чого нам це потрібно. Я не хотів би говорити про деталі, але ми розуміємо для чого. І Росія розуміє, що ми будемо з цим робити”, – сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: План на 2024-й є. Він потужний – міністр оборони

“Дійсно, ми довго працюємо над далекобійною зброєю”, – зазначив президент.

“Я би відповів узагальнено: я знаходжусь в позитиві від нещодавньої відповіді наших партнерів щодо цієї зброї”, – заявив Зеленський.

Минулого тижня президент України відвідав з візитом Німеччину.

У Берліні підписав із канцлером Німеччини Олафом Шольцом договір про співпрацю у сфері безпеки. Шольц оголосив про новий пакет військової допомоги Україні на 1,1 млрд.

У січні в Київ приїжджав прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак. Україна уклала з Великою Британією угоду у сфері безпеки. Сунак оголосив найбільший пакет військової допомоги Україні у £ 2,5 млрд.