На Рівненщині розшукують понад 9,5 тис. ухилянтів – ТЦК

Головна Сторінка » На Рівненщині розшукують понад 9,5 тис. ухилянтів – ТЦК

У Рівненській області від військової служби ухиляються 9 555 чоловіків.

Цих військовозобов’язаних зараз розшукують правоохоронці, розповіла “Суспільному” речниця Рівненського обласного ТЦК Тетяна Камерістова.

На цей час на Рівненщині відкрили 942 кримінальних провадження про ухилення від призову. Йдеться про тих людей, які отримали повістку, але не з’явилися за викликом до ТЦК.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вітаю усіх ухилянтів країни” – Дикий жорстко розкритикував урядовий законопроєкт про мобілізацію

“Людина, яка отримала повістку під особистий підпис, зобов’язана з’явитися. Якщо вона не з’явилася, ми вичікуємо певний проміжок часу, тоді їхні дані передаємо до правоохоронців”, – сказала Камерістова.

За її словами, 148 чоловіків в області вже притягнули до кримінальної та адміністративної відповідальності.

“Кожен громадянин України зобов’язаний звернутися до ТЦК для уточнення своїх даних. Не обов’язково людина, яка буде призвана до лав Збройних сил, буде на передовій. Є підрозділи забезпечення, є штабні посади. Є багато людей, які мають обмеження через стан здоров’я, або за сімейним станом – вони не будуть призвані до війська. У будь-якому разі уточнити свої дані вони зобов’язані”, – наголосила Камерістова.

Поліція Києва розшукує понад 5 тисяч військовозобов’язаних громадян, які уникають мобілізації.

Станом на 1 квітня столичні правоохоронці отримали 5387 звернень від ТЦК щодо встановлення місця перебування та доставки осіб для складання відносно них адмінпротоколів.