На вас чекає винагорода – п’ять знаків-суперщасливчиків

Головна Сторінка » На вас чекає винагорода – п’ять знаків-суперщасливчиків

4 березня у сімейне життя постійно втручатимуться непрохані радники. Вчасно поставте їх на місце. Про це Gazeta.ua розповіла астрологиня Олена Максимова.

“Перший понеділок весни штовхатиме людей на ризики й авантюри, – говорить астрологиня. – Проте краще займатися щоденними звичними справами. Ця доба не є вдалою для початку чогось нового. Важко буде зосередити увагу на роботі. Скоротіть список завдань на день до необхідного мінімуму. Відволікайтеся від сумних думок. З відчаю можете наробити дурниць. Не позичайте грошей. Добре йтимуть невимушені розмови. Для ділових перемовин це не найкращий день. Слабким місцем в організмі буде печінка. Відмовтеся від жирної їжі. Залишайтеся тверезими. До перукарні йдіть у другій половині дня. Нова зачіска вас потішить. Суперщасливчиками себе відчують Тельці, Стрільці, Терези, Скорпіони і Водолії. На вас чекає винагорода за вашу працю і старання”.

Овен (21 березня – 20 квітня)

Позаду залишиться період непорозумінь із коханими. У сім’ї зі стажем повернеться пристрасть і романтика. Захочете допомогти партнерам більше заробити. Можете на їхню користь відмовитися від власних справ.

Телець (21 квітня – 20 травня)

Буде багато планів і бажань, але не всі вдасться реалізувати. Сторонні вас постійно відволікатимуть. Важко буде зосередитися на роботі. Вийдіть на кілька годин із соцмереж. Тоді зумієте безперешкодно досягти успіху у справах, над якими працюєте.

Близнюки (21 травня – 21 червня)

Навіть невелика проблема здаватиметься вам непідйомною. Досить панікувати. Марно шукати нову роботу. Спробуйте для початку визначитися, що саме вас не влаштовує.

Рак (22 червня – 22 липня)

Подумайте, коли варто промовчати, а коли – проявляти активність. Ваше оточення не готове до змін. Частину ідей доведеться відкласти. Витратите багато часу, а бажаного результату не здобудете.

Лев (23 липня – 23 серпня)

Утримайтеся від придбання техніки для дому. Викинете гроші на вітер. Зарано знайомити коханих із батьками. Їм важко буде прийняти ваш вибір.

Діва (24 серпня – 23 вересня)

Брати участь в азартних іграх небезпечно. Важко буде вчасно зупинитися. Кохані намагатимуться контролювати в усьому. Це дратуватиме. Скористайтеся можливістю завоювати їхню довіру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що зробити цього тижня, аби всю весну купатися у грошах – найцінніші поради астрологині

Терези (24 вересня – 23 жовтня)

Утримайтеся від придбання телефонів і систем сигналізації. Фінансова чуйка не підведе. Це утримуватиме від збиткових рішень. Кишеня наповниться. Подбайте про дієтичне харчування.

Скорпіон (24 жовтня – 22 листопада)

Припиніть заїдати стрес солодощами. Це позначиться на вашій фігурі, а спокійніше на душі не стане. Не варто підбирати косметику чи фарбу для волосся. Легко буде спровокувати алергію.

Стрілець (23 листопада – 21 грудня)

Дійте так, як вважаєте за потрібне. Не дозволяйте стороннім впливати на ваше життя. Кожне рішення добре обдумайте. Підвищиться внутрішньочерепний тиск. Турбуватимуть головний біль і безсоння.

Козоріг (22 грудня – 20 січня)

Не залишайте без нагляду гаманець і телефон. Під час проживання в іншій країні не залишайте цінні речі в готелі. Утримайтеся від раптових рішень і спокусливих пропозицій.

Водолій (21 січня – 20 лютого)

Перенесіть на наступний місяць купівлю нерухомості чи авто. У сімейному житті відбудуться зміни, які вас порадують. Помиритеся і зблизитеся з коханими.

Риби (21 лютого – 20 березня)

Вдасться здобути те, що раніше здавалося недосяжним. Зможете вдосталь заробити і придбати річ, яку давно шукали.

Астрологиня зробила фінансовий гороскоп на березень. Вона назвала знаки, до чиєї кишені гроші потечуть рікою.