На війні загинув український футболіст

Головна Сторінка » На війні загинув український футболіст

На війні з Росією загинув український футболіст Микола Жидков.

Він залишив команду польську команду “Венгжанка”, щоб приєднатися до лав Збройних сил України, трагічну звістку в Facebook повідомив клуб, за який виступав українець.

“Ми отримали дуже сумну новину. На війні за нашим східним кордоном загинув гравець клубу, який восени минулого року повернувся до України, щоб захистити свою родину, друзів та Батьківщину від російської агресії. Микола Жидков був дуже приємним, ввічливим та чуйним хлопцем. Не було людини, який би знав його і не співчував би йому”, йдеться в повідомленні клубу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я знав, що буде війна” загинув письменник Ігор Мисяк

В клубі зазначили, що виходячи на поле, Жидков до останнього подиху боровся за перемогу своєї команди. Коли справа дійшла до боротьби за свободу своєї країни, він пожертвував тим, що могла мати людина в такому юному віці пожертвував власним життям.

“Тебе не вистачатиме, наш друже. Ніколи не забудемо”, йдеться в повідомленні клубу.

Жидков переїхав до Польщі 2018-го, а за клуб сьомої ліги місцевого чемпіонату виступав від 2020-го до 2022 року.

Протягом 2022 року 15 співробітників ЗМІ стали жертвами війни в Україні, 13 із них загинули, коли збирали інформацію для підготовки новин або вели репортажі, повідомив незалежний Комітет захисту журналістів (CPJ).

Загалом у світі торік загинули 67 журналістів і працівників ЗМІ. Це найвищий показник з 2018 року і майже 50-відсотковий стрибок порівняно з 2021 роком.