На Євро-2024 використають передову технологію, запозичену з крикету

Головна Сторінка » На Євро-2024 використають передову технологію, запозичену з крикету

На чемпіонаті Європи з футболу, який пройде у Німеччині, вперше в історії континентальних першостей буде використано технологію під назвою “снікометр”.

Технологія запозичена з крикету і покликана допомогти суддям швидше приймати рішення під час гри рукою або офсайдом, пише Mirror.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євро-2024: президент УЄФА оцінив шанси збірної України

Кожен м’яч буде оснащений мікрочіпом, що реагує на рух, який зможе відправляти точні дані представникам VAR. У крикеті це використовується, щоб допомогти суддям зрозуміти, чи потрапив м’яч у биту чи подушечку, показуючи звуковий сплеск.

Технологія підключеного м’яча була вперше використана на чемпіонаті світу 2022 року і, зокрема, допомогла суддям правильно записати гол Бруну Фернандешу замість Кріштіану Роналду, коли Португалія обіграла Уругвай на груповому етапі.

Спочатку передбачалося, що Роналду останнім торкнувся м’яча, але технологія показала, що зірка “Аль-Насра” взагалі зачепив круглий снаряд.

Мовні компанії зможуть демонструвати графіку “визначення дотику”, аналогічну до тієї, яку глядачі бачать під час перегляду крикету, щоб пояснити ключові рішення.

Євро-2024 пройде з 14 червня до 14 липня у 10 містах Німеччини.

Турнір для нашої команди стартує 17 червня. Україна отримала суперників за груповим раундом: потрапила до квартету Е з Бельгією, Словаччиною і Румунією.