Начальник штабу РДК прокоментував сьогоднішні вибухи у Брянській області

Головна Сторінка » Начальник штабу РДК прокоментував сьогоднішні вибухи у Брянській області

Начальник штабу російського добровольчого корпусу (РДК) Олександр “Фортуна” прокоментував інформацію, що надходить сьогодні з Брянської області.

Зокрема, він відреагував на підірвану машину Міноборони РФ. В ефірі телемарафону він зазначив, що у Брянській області постійно щось вибухає, передає Gazeta.ua.

“У Брянській області постійно щось вибухає, російські військові десь їздять і вибухають на своїх мінах, на ще на чиїхось мінах. Я так думаю, що це свідчить про рівень підготовки прикордонної служби, в першу чергу про це”, акцентував він.

Олександр “Фортуна” констатував, що замок на кордоні РФ невидимий.

“Замок тільки в головах і в думці людей про те, що він існує”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Брянській області підірвали автомобіль міноборони РФ: заявляють про “прорив” ДРГ

Також начальник штабу РДК відзначив місію у Бєлгородській області і відреагував на інформацію української розвідки про те, що Росія відійшла з деяких селищ на своєму прикордонні.

“На сьогоднішній момент в Бєлгородській області відбувається операція РДК і Легіону “Свобода Росії”. Існує така інформація про те, що частина адміністративного апарату управління вивезена за межі кудись. Начебто як є інформація, що вивезені жителі якихось сіл, але вона нічим не підтверджена. Є інформація про перекидання військової техніки та особового складу армії РФ на даний напрямок з фронту це вже відповідає дійсності”, підкреслив “Фортуна”.

Начальник штабу Російського добровольчого корпусу акцентував, що військова ціль першого етапу операції російських добровольців полягала в тому, щоб стягнути частину військ РФ з фронту в Бєлгородську область.

“Ми ж всі слухаємо, як кажуть, що кордони Росії на замку, і тепер ми всі розуміємо, що замок, напевно, там іграшковий. Там є частини професійні, є прикордонники і ФСБ РФ, і десантники, і строковики, і мобілізовані. Але вони як і раніше не готові до подібних дій з нашого боку”, констатував “Фортуна”.

22 травня у Бєлгородській області почалися військові дії, за які взяли відповідальність формування етнічних росіян РДК та легіон “Свобода Росії”.

Обидва воюють на боці України. Російська місцева влада заявила про проникнення “української ДРГ” і запровадили режим “контртерористичної операції”, який згодом скасували.

Головне управління воєнної розвідки події в області назвало операцією для створення “смуги безпеки”, яку проводять громадяни РФ з легіону “Свобода Росії” та РДК.